top of page
Vyhledat

Zahájení sezóny na Apríla

Aktualizováno: 6. 3. 2023

V sobotu 1.4 se na akademickém hřišti uskuteční zahajovací turnaj pro děti a jejich rodiče/příbuzné. Přivítejte s námi novou sezónu a ještě před tím, než začne klasická Trenérova Tour, přijďte si společně zahrát zábavný turnaj. Zvolili jsme Texas Scramble dvojic (dítě + rodič) na 9 jamek. Budou se vybírat lepší rány dvojice, jen z odpališť zahrají pouze děti. Od celkového výsledku pak odečteme polovinu průměrného handicapu. Pokud nemá dítě HCP, počítá se 54.


Po dohrání si dáme tradiční vyhlášení a třeba lahodné kuřecí řízky od naší nové restaurace. Na řízkovou hostinu jste srdečně zváni naší akademií.


Na turnaj se můžete hlásit přes recepci, nebo přímo na webu cgf. Zároveň vás žádáme o zapsání vaší dvojice do tohoto dokumentu. Slovo rodič se dá vyložit mnohými způsoby, s dítětem nemusí nutně hrát táta nebo máma, ale může to být i děda, babička, teta nebo strejda a pod.


Jako závěrečnou vábničku vám sem ještě přidáme jeden obrázek a budeme se na vás těšit 1. dubna v 9:00.61 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page