top of page
Vyhledat

Regionální Tour mládeže v červenci a kvalifikace na U16

Prázdniny už jsou v plném proudu, červenec se chýlí ke konci a naši hráči už stihli nasbírat několik velmi slušných výsledků.


V pátek 8. července se hrála Regionální tour mládeže na Albatrossu. Z našich se dařilo především Filipu Kocmanovi, který uhrál solidních 85 ran a bral 7. místo v kategorii mladších žáků. Celkové výsledky zde.


V úterý 12. července náš tým do 14 let odehrál kvalifikační kolo na MČR družstev na Darovanském dvoře. Ve složení Michal Wildt (85 ran), Jan Hučko (88 ran), Filip Kocman (91 ran) a Jáchym Libecajt (100 ran) jsme obsadili velmi slušné celkové 6. místo. Do celorepublikového finále postupovali první 4 týmy. Výsledky zde.


V pondělí 18.července se hrála Regionální tour mládeže na Loretě v Pyšelích. Hrálo se na 2 kola a skvěle se předvedl Filip Kocman, který po výsledcích 83 a 78 ran obsadil krásné 3 místo. Zdatně mu sekundoval Michal Wildt, který zahrál 79 a 85 ran a bral 6. místo. Výsledky zde.


Ve čtvrtek 21. července se hrála Regionální tour na Kácově, kde opět po skvělém výsledku 79 ran bral Filip Kocman 3. místo. Michal Wildt bral 5. místo s výsledkem 81 ran. Výsledky zde.


Celková tabulka Regionální tour mládeže zatím vypadá takto:19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page