top of page
Vyhledat

1. Trenérova tour již tuto neděli

Tuto neděli 24. dubna se uskuteční první turnaj ze série Trenérova Tour. Od letoška se bude hrát už pouze na akademickém hřišti, tzn. že turnaj je určen především pro menší a začínající hráče. Pro větší mládežníky s aktivním HCP je k dispozici Beřovická neděle, kde se hraje 18 jamek na velkém hřišti s úpravou HCP. Na akademickém hřišti bohužel HCP snižovat nelze, dá se ale uhrát HCP 54 pro hráče, kteří ho ještě nezíska

Hrajeme ve dvou kategoriích, konkrétně do 10 let a od 10 let věku. Hrajeme hru na rány, s předem daným nejvyšším počtem ran (13) na jedné jamce. Na každém turnaji se budou vyhlašovat první 3 místa v obou kategoriích a zároveň, na základě umístění v jednotlivých turnajích, budou děti získávat body do celkového hodnocení tour.


Oficiální sraz je v 9:00 u altánku vedle akademického hřiště. Rozdělíme hráče do flightů a zhruba v 9:15 zahájíme hru. Vyhlášení obvykle bývá okolo poledne. Hlásit na turnaj se můžete na webu cgf.cz. Případně můžete využívat aplikace Česká golfová federace, která je k dispozici jak pro iOS, tak i Android.


33 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page