top of page
Vyhledat

Úspěchy na RTM a Trenérova Tour

Sezóna už je v plném proudu a o víkendu se toho odehrálo tolik, že nevím o čem psát dříve. Tak postupně.


Nejprve se hrála Regionální Tour mládeže na Barboře. Z našich se turnaje zúčastnili Matyáš Pokorný, Jakub Pokorný, Michal Wildt, Filip Kocman a Adam Barták. Nejúspěšnější jsem byli v kategorii mladších žáků, kde první místo za 85 ran bral Filip Kocman. Hned za ním na druhém místě skončil Michal Wildt s výsledkem 87 ran. Matyáš Pokorný s výsledkem 84 ran obsadil 12.místo v kategorii 15 - 21 let, jeho bratr Jakub Pokorný zahrál 85 ran a obsadil 14. místo. Ve stejné kategorii skončil bohužel na posledním místě Adam Barták s výsledkem 109 ran.


V neděli se hrál další turnaj ze serie RTM, tentokrát v Podbořánkách. Z našich hráčů se ho zúčastnili Matyáš Pokorný, Jakub Pokorný a Patrik Kohm. Nejlépe z našich zahrál opět Matyáš Pokorný, který obsadil 8. místo se 78 ranami. Jakub Pokorný bral 14. místo za 82 ran. Oba v kategorii 15 - 21 let. Patrik Kohm zahrál 99 ran a obsadil 12. místo v kategorii starších žáků.


V neděli se také v Beřovicích odehrál první Trenérova Tour letošní sezóny. Počasí vyšlo parádně a pro některé to byla první turnajová zkušenost. Výsledky byly následující:


Kategorie 0-9 let:

  1. místo - Jindřich Hybš jun. - 38 ran

  2. místo - Alžběta Boučková - 55 ran

  3. místo - Vítek Faltys - 67 ran

Kategorie 10-18 let:

  1. místo - Jan Kačer - 41 ran

  2. místo - Lucie Krůtová - 52 ran

  3. místo - Aneta Zikmundová - 53 ran


Pro větší a zkušenější hráče probíhaly turnaje na velkém hřišti. Zúčasnili se jich Jan Hučko, František Burgr a Jan Heckl. Výsledky ve stejném pořadí: 87 ran, 103 ran a 128 ran. Bodové zisky z těchto turnajů jsou součástí tabulky pro Trenérovu Tour.


Ještě vám se hodím fotogalerii z nedělního zápolení a zároveň upozorňuji, že přiští turnaj je v neděli 15.5, tak se nezapomeňte přihlásit.
60 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page